Ana sayfa Kula TGF heyetinin Sivas programı sona erdi

TGF heyetinin Sivas programı sona erdi

159
0
PAYLAŞ

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Oğuzhan Bayrak, Sivas programını çeşitli ziyaretlerle tamamladı.
Sivas Gazeteciler Cemiyeti başkanı Hakan Sezerer ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde Genel başkan Yılmaz Karaca federasyonun çalışmaları hakkında bilgi verdi ve karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Programın son gününde; Kanal 58 Genel Yayın Yönetmeni Nail Sertakan, Editör Gazetesi Sahibi İkbal Kuray, Genel Yayın Yönetmeni Şeref Gülmez, TSYD Sivas Şubesi Başkanı Ali Yavuz, Cumhuriyet Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Koç, Sivas Kültür A.Ş. Genel Müdürü Adem Kehci ziyaret edildi.
TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, Sivas Kültür A.Ş.’de dünyada ilk ve tek sayılan Savaş Atları Müzesi’ni, Kitap Kahve Kafe, Sivas Hamidiye Kültür Bahçesi ve Geleneksel Ata sporları merkezini gezdiler. TGF heyeti özellikle Savaş Atları Müzesi’ni çok beğendi. TGF heyeti ayrıca at biniciliği ve okçuluk eğitiminin de verildiği Geleneksel Ata Sporları Merkezi’nde at binip ok attılar.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here