Ana sayfa Yerel Selahattin Emrem Esnaf Odası Başkan Adaylığını Açıkladı

Selahattin Emrem Esnaf Odası Başkan Adaylığını Açıkladı

337
0
PAYLAŞ

Selahattin Emrem Esnaf Odası Başkan Adaylığını Açıkladı

 

Bugün sabah Egemen Dinlenme Tesislerinde yapılan kahvaltıda Selahattin Emrem Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odasına başkan adaylığını açıkladı.

Selahattin Emrem yaptığı açıklamada “Davetimize icabet ederek, bizleri onurlandırdınız, sevindirdiniz. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.

Burada toplanmamızın sebebi vesilesi; Esnaf ve Sanatkârlar Odasının yönetimine talip olduğumuzu kamuoyuyla paylaşmaktır.

Çok kıymetli kardeşlerim

Bu yola baş koymamızın ve çıkmamızın mimarı olan ve bizlere gelecek seçimlerde aday olmayacağını beyan eden Sayın Aytekin Şadan’dır.

Kendisi, bu dönem için aday olmayacağını bizlere yönetim kurulu toplantısında beyan etmiş ve şahsıma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına hazırlanmamı bizzat kendisi söylemiştir.

Bu sebepten dolayı siz değerli yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Esnaf ve Sanatkârlar Odasının yönetimine talip olarak bu yola çıkıyoruz.

Amacımız, Esnafımız ile Kurum ve Kuruluşlar arasında köprü kurmak, zor zamanlardan geçen esnaf kardeşlerimizin dertlerini bir nebze olsun çare üretebilmektir.

Esnaf yada vatandaşın siyasi kimlikleri ve destekledikleri oluşumlar bizler için belirleyici bir kriter değildir. Bizim için belirleyici kriter esnafımızın sorun ve sıkıntılarının çözüme kavuşturulması, yapılması gerekenlerin yapılması, atılması gereken adımların atılmasıdır.

Yönetimine talip olduğumuz Esnaf ve Sanatkârlar Odası’ndaki asıl amacımız, esnafına sahip çıkan, esnafı için çalışan ve mücadele eden bir oda olarak çalışmaktır.

Ayrıştıran, Öteleyen, kavga ettiren değil, birleştiren, kuvvetlendiren ve Kula’ya değer katan bir Esnaf ve Sanatkârlar Odası için el ele hep birlikte çalışmaya esnaf kardeşlerim ile birlikte yönetmeye aday oluyoruz.

Çok değerli yönetim kurulu üyelerimi ve basınımızın güzide temsilcileri, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Kahvaltı programı fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here