Ana sayfa Kula Başkan Şadan; ” Biz Makama Değil Hizmete Aday Oluyoruz”

Başkan Şadan; ” Biz Makama Değil Hizmete Aday Oluyoruz”

252
0
PAYLAŞ

Başkan Şadan; ” Biz Makama Değil Hizmete Aday Oluyoruz”

 

Başkan Şadan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na Yeniden Aday Olacağını Açıkladı

Kula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Aytekin Şadan, 23 Ocak 2022 günü yapılacak olan Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı. Yönetime yapılan genç takviyeler ile yeniden aday olmaya karar verdiklerini kaydeden Başkan Şadan,  ‘işimiz de gücümüz de esnaf’ diyerek emanetin ehline verilmesini temenni etti.

Kula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Aytekin Şadan, 23 Ocak 2022 günü yapılacak olan Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı. Yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda yaptığı basın toplantısı ile yeniden aday olacağını kamuoyuna duyuran Başkan Şadan, yeni adaylığı ile ilgili de açıklama yaptı. Yönetime yapılan genç takviyeler ile tecrübeleri birleştirdiklerini dile getiren Başkan Şadan; ” Kula Esnaf ve Sanatkârlar Odamızın Olağan Genel Kurulu, 23 Ocak 2022 Pazar günü yapılacaktır. Hepimize ve ilçemize hayırlı olsun. Bu kongre sürecinde yaptığımız görüşmeler sonucu yönetimdeki arkadaşların ısrarları, esnaflarımızdan gelen yoğun istek üzerine yeni dönem için yolumuza devam ediyoruz. Yeni yönetim kurulumuzda takviye niteliğinde yaptığımız değişikliklerle TECRÜBE ile GENÇLİĞİ BİRLEŞTİRDİK. Biz makama değil Hizmete aday oluyoruz. Bu dönem Pandemi sürecinde mağdur olan esnaflarımızın sorunları ile geçti. Bu süreçte hemen hemen her gün sahada olduk. Oda olarak TÜM kurum ve kuruluşlarla el ele vererek Pandemi sürecini en az hasarla atlattığımızı düşünüyorum. Bizler Esnaf ile ilgili idealleri ve hayalleri olan ve aynı zamanda görev yaptığımız dönemde de esnafımızın yanında olduğumuzu her zaman hissettiren insanlar olduk. Sanayi esnafından inşaatçıya, lokantacıdan berbere, kahveciden manavlarımıza kadar her meslek grubumuzun yanında olduk. Esnafımızın her türlü sıkıntılarına çözüm ürettik.  Kapanma ve cezalar ile ilgili süreci en iyi şekilde yönettik.

Esnaf odası başkanlığı gibi makamlar birilerinin sözü ve talimatı ile değil de kafasında esnaf ile ilgili projeleri, düşünceleri olanların, yüreğinde Esnaf sevdası olanların aday olacağı yerlerdir. Bizim Parolamız İŞİMİZDE ESNAF GÜCÜMÜZ DE ESNAF Olacaktır. Son söz olarak, odamızın yönetimini belirleyecek, en iyi kararı verecek saygı değer esnaflarımızdır. Bizim dileğimiz, EMANETİN ehline verilmesidir… Yeni gireceğimiz 2022 yılının kazasız belasız sağlık ve huzur içinde esnaflarımıza bereket getirmesini temenni ederiz ” şeklinde konuştu.

 

Başkan Şadan’ın yeni yönetiminde yer alan isimler ise şu şekilde:

YÖNETİM: Aytekin ŞADAN, Hüseyin KAÇMAZ, Murat KAHRAMAN, Yılmaz GÖKOĞLAN, Muhammet ÇINAR, Yavuz PİŞTAV, Gökhan NERKİZ, Mehmet UYSAL, Şükrü ATASOY

 

DENETİM: Yusuf TURA, Harun DOLLUN, Mehmet SEVİM

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here