Ana sayfa Kula Topuzdamları ve Karaoba Mahallelerinin Yolları Yeniliyor

Topuzdamları ve Karaoba Mahallelerinin Yolları Yeniliyor

393
0
PAYLAŞ

Ulaşımın sorunlu olduğu mahallelerde üst yapı çalışmalarına devam eden Kula Belediyesi, Topuzdamları ve Karaoba Mahallelerinin de yollarını yeniliyor.

Merkezden uzak mahallelerde yenileşme çalışmalarına devam eden Kula Belediyesi, 20 kırsal mahallede başlattığı üst yapı yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yolları yenilenecek olan Topuzdamları ve Karaoba Mahallerini incelemek için ziyaret eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, vatandaşlara hizmetlerin devam edeceğini belirterek, yol çilelerini teker teker çöme kavuşturduklarını ifade etti. Kula Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce sürdürülen çalışmalar kapsamında Topuzdamları Mahallesi’ne 2 Bin 970 metrekare, Karaoba Mahallesi’ne 3 Bin 137 metrekare olmak üzere toplamda 6 Bin 107 metrekare kilit parke taşı döşenecek.

Başkan Tosun; “Hep Birlikte Çalışarak Yaşadığımız Yeri Güzelleştireceğiz”

Vatandaşları, toz, toprak ve çamurdan kurtarmak için üst yapı çalışmalarına devam ettiklerini belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Sizlerden gelen talep ve isteklerin hepsini Kula Belediyesi olarak biliyoruz. Öncelik sırasına göre mahallelere hizmetlerimizi götürüyoruz. Bizler sizin rahatı ve huzuru için çalışıyoruz. Hep birlikte çalışarak yaşadığımız yeri güzelleştireceğiz. Ulaşımın ne kadar önemli ve gerekli olduğunu biliyor ve çalışmalarımıza o yönde yapıyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here