Ana sayfa Eğlence Kula Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Yeni Sezon Çalışmalarını Sürdürüyor  

Kula Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Yeni Sezon Çalışmalarını Sürdürüyor  

340
0
PAYLAŞ

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediyesi Türk Sanat Müziği korosunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kula Belediyesi, vatandaşların kültürel ve sosyal faaliyet yönünden kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla açtığı Türk Sanat Müziği Korosu çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarını sürdüren Türk Sanat Müziği korosunu Kula Belediye Meclis Üyesi İlyas Macun ve Mehmet Kavas ile birlikte ziyaret eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çalışmalar hakkında bilgi alarak, kolaylıklar diledi. Ersin Ömer Atagöz’ün koro şefliğini yaptığı TSM korosu yeni sezon ve yeni repertuarı ile Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda her hafta Salı günleri saat 20.00 – 23.00 arasında provalarını sürdürüyor. Her yaş gurubundan vatandaşın bulunduğu koroda eğlenceli saatler yaşanıyor.

 Başkan Tosun; “Sanat Ve Sanatçıya Olan Desteklerimiz Devam Edecek”

 Ulaşım ve su kadar insanların sanata da ihtiyaç duyduğunu ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Vatandaşların sanatsal yönden kendilerini geliştirebilmeleri ve zamanlarını daha verimli geçirebilmeleri amacıyla Kula Belediyesi olarak kültürel ve sosyal alanlarda hizmetlerimize devam ediyoruz. Bugün, her yıl düzenli olarak Kulalılara verdikleri eşsiz müzik ziyafeti ile vatandaşlara unutulmaz gece yaşatan Türk Sanat Müziği Korosunu ziyaret etmek istedik. Vatandaşlarımızın açılan kültürel ve sanatsal kurslara gösterdikleri ilgi ve alaka beni çok mutlu etti. Kurslarda insanlar hem eğleniyor, hem hoş vakitler geçiriyor hem de kendisini geliştirebiliyor. Vatandaşlarımızın rahat ve huzuru için Kula Belediyesi olarak çalışmalarımız devam edecek. Sanat ve sanatçıya olan desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here