Ana sayfa Manisa MANİSA BARO BAŞKANLIĞINA YENİDEN ADAY OLAN AV. ARSLAN KULA’YI ZİYARET ETTİ…

MANİSA BARO BAŞKANLIĞINA YENİDEN ADAY OLAN AV. ARSLAN KULA’YI ZİYARET ETTİ…

375
0
PAYLAŞ

Manisa Barosu’na 2 dönemdir başkanlık yapan ve 13-14 Ekim’de yapılacak olan seçimlerde yeniden aday olan AV Ali Arslan, Kula’daki Meslektaşlarını bürolarında ziyaret ederek destek istedi. İlk önce Baro Şefi oldan Avukat Mustafa Otçuyu bürosunda ziyaret etti.

Başkan Arslan ziyaret sırasında yaptığı konuşmada ,“Devam eden projelerimizi tamamlamak, meslektaşlarımız arasında huzur ve birlik de çalışma iradesini güçlendirerek güçlü bir baro oluşturmak, mevcut sorunları birlikte ve katılımcılık anlayışıyla ‘ben’ değil ‘biz’ diyerek çözmeye devam etmek adına Meslektaşlarımız için, savunma mesleği için ve Manisa Barosu için daha yapacağımız çok şey var diyerek 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacak Manisa Barosu Olağan Genel Kurulu’nda meslektaşlarımın karşısına Yönetim birimlerine aday meslektaşlarımla birlikte yeniden sizlerin karşısına aday olarak çıkıyorum. Sizlerin desteğini bekliyorum” dedi.

Avukat Mustafa Otçuda, Aslan’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

BAŞKAN TOSUN’A ZİYARET

Manisa Barosu Başkanı  Av. Ali Arslan,  Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret etti. Baro seçimlerinde yeniden aday olduğunu anlatan Arslan, meslektaşlarından destek için Kula’da ziyaretlerde bulunduğunu söyledi. Başkan Tosun, nazik ziyaretinden dolayı Arslan’a teşekkür ederek başarılar diledi. Av. Arslan, Kula Belediyesi Hukuk Danışmanı Av. Selim Yanbolu’dan da destek istedi.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here