Ana sayfa Kula Hamidiye Mahallesi’ne Kilit Parke Taşıyla Buluşacak

Hamidiye Mahallesi’ne Kilit Parke Taşıyla Buluşacak

341
0
PAYLAŞ

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Hamidiye Mahallesi’ni ziyaret ederek mahallede hayata geçecek 8 Bin 919 metrekare Kilit Parke taşı hizmeti müjdesini verdi.

Kula Belediyesi, merkezden uzak 20 mahalleye 5 Milyonluk yatırımla kilit parke taş döşeme projesinde çalışmalar başladı. 8 Bin 919 metrekare Kilit Parke taşı hizmetinin ulaşacağı Hamidiye Mahallesi’ni ziyaret eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin, Hamide Mahallesi’ne yapılacak olan üst yapı çalışması ile mahallenin çehresinin değişeceğini ifade etti. Mahalle Muhtarı Muhammet Umur ile birlikte çalışmaların yapılacağı alanları inceleyen Başkan Tosun, vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Hamidiye Mahallesi’nin uzun zamandan bu yana beklediği hizmetin mahallelerine ulaştığını ifade eden Mahalle Muhtarı Umur; “Mahallemizde başlayacak olan kilit parke taş döşeme çalışması ile ulaşımımız daha güvenli hale gelecek, bu vesileyle tozdan topraktan kurtulmuş olacağız. Kula Belediyesi’ne ve Başkanımız Hüseyin Tosun’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Tosun; “Daha Yapacak Çok İşimiz Var”

 Vatandaşların yaşadıkları mahallelerde mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması için çalıştıklarını ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “Kula Belediyesi olarak 5 Milyonluk yatırımla 20 Mahalleye 200 Bin Metrekare Kilit Parke taşı döşeyeceğiz. Bunlardan bir tanesi de 8 Bin 919 metrekare kilit parke taşın döşeneceği Hamidiye Mahallesi. Proje kapsamına aldığımız mahallelere bizzat giderek vatandaşlarımıza hizmt müjdesi veriyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini biliyoruz. Onlar doğrultusunda hizmetler yapmaya çalışıyoruz, daha yapacak çok işimiz var. Vatandaşlarımızın yıllardır bin bir zorlukla sağladıkları ulaşımlarını artık rahat bir şekilde yapmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here