Ana sayfa Kula Genel Yayın Yönetmenimizden Kaymakam Duruya Makamında Ziyaret

Genel Yayın Yönetmenimizden Kaymakam Duruya Makamında Ziyaret

419
0
PAYLAŞ

Genel yayın yönetmenimiz Hikmet Sepet Kula’ya yeni atanan kaymakam Kemal Duru’ya makam odasında ziyaret edip, kendilerine hayırlı olsun dedi.

Duru, Ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Yunuslar diyarı olan tarihi güzellikleri olan bir ilçeye geldim. Güzel bir ilçede göreve başlamanın heyecanını yaşıyorum. Kula’nın daha da güzelleşmesini sağlamak için katkıda bulunacağım. Beraberce bunu başaracağımızı sanıyorum. Genciyle, yaşlısıyla birlikte olacağız.  Her şeyin eğitimle başladığının bilincin de olarak görev yapacağız. Amacım, bana verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmektir. Sizler gibi değeli basın yayın kuruluşları ile birlikte Kula için çabalayacağız halkın sorunlarını bize en iyi şekilde aktaracağınızı ümit ediyorum. Dedi.

Sepet; ” Medya45 Ekibi Olarak Mülki Amirlere Destek Olacağız”

Kaymakam Duru’nun açıklamaları üzerine basın yayın kuruluşu olarak üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceğimizden şüpheniz olmasın diyen genel yayın yönetmenimiz Hikmet Sepet,”  Sayın kaymakamım Kula için yapılacak olan her olumlu çalışmaya destek vermek için biz hazırız. İlçenin tüm sorunlarını,  en iyi şekilde kamuoyu ve sizle tarafsız olarak paylaşan en iyi basın kuruluşu olacağımızdan şüpheniz olmasın size yeni görevinizde başarılar dilerim” dedi.

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here