Ana sayfa Kula Başkan Tosun, Börtlüce’ye Hizmet Müjdesi Götürdü

Başkan Tosun, Börtlüce’ye Hizmet Müjdesi Götürdü

282
0
PAYLAŞ

Kula Belediyesi, 5 Milyonluk yatırımla 20 Kırsal Mahalle’ye kilit parke taşı hizmeti projesi kapsamında Börtlüce Mahallesi’ne 10 bin 670 metrekare kilit parke taşı döşeyecek.

Kula Belediyesi, köyden kente dönen kırsal mahallelerde kilit parke taş döşeme çalışmalarına devam ediyor. 5 Milyonluk yatırımla 20 Kırsal Mahalle’ye kilit parke taşı döşeyecek olan Kula Belediyesi, Narıncalıpıtrak, Körez, Balıbey ve İbrahimağa Mahallelerinde başlattığı kilit parke taş döşeme hizmetinden Börtlüce Mahallesi de yararlanacak. Proje kapsamında toplamda 10 bin 670 metrekare kilit parke taşı döşenecek olan Börtlüce Mahallesi’nde Mahalle muhtarı Vahit Yılmaz eşliğinde incelemelerde bulunan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve şikayetlerini dinledi. Börtlüce Mahallesi’ne yapılacak olan kilit parke taş döşeme çalışması sonucunda mahallenin ulaşımda rahata kavuşacağını ifade eden Börtlüce Mahalle Muhtarı Vahit Yılmaz; “ Hizmetlerden mahalleli olarak memnunuz, yollarımız kötüydü bir yağmur yağdığında çamurdan geçemiyorduk ama yapılacak olan çalışma ile rahata kavuşacağız, Başkanımız Hüseyin Tosun’a teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Tosun; “Yıllardır Biriken Sorunları Çözüyoruz”

 Kula’nın 60 mahallesine modern üstyapı hizmeti götürmek için proje ve çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “4 yılı aşan görev süremiz boyunca özellikle kırsal mahallelerimizde uzun yıllardır birikmiş sorun ve sıkıntıları ortadan kaldırmak amacıyla çalışmalarımız sürdürdük. Altyapısı ve üstyapı tamamen yenilenen kırsal mahallelerimize şehir yaşamının olanaklarını sunduk. Bu kapsamda yaptığımız üstyapı kilit parke taşı hizmeti projesi kapsamında 20 mahallemiz daha güvenli ve rahat bir ulaşıma kavuşmuş olacak. Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here