Ana sayfa Kula Kula’ya 261 Kilometrelik Asfalt

Kula’ya 261 Kilometrelik Asfalt

398
0
PAYLAŞ
DCIM100MEDIADJI_0091.JPG

Yıllardır hizmet görmeyen mahalleleri asfaltla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, 4 yıllık süre içinde Kula ilçesine 261 kilometrelik asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Vatandaşlara konforlu ve güvenli ulaşım imkanı sunmak için il genelinde başlattığı çalışmalarını devam ettiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, geride kalan 4 yıllık sürede 3 bin 383 kilometrelik yolu asfaltla buluşturdu. Gerçekleştirilen asfalt uygulamaları kapsamında Kula ilçesinde de tam 261 kilometre asfalt çalışması gerçekleştirildi. İlçenin birçok yolunda düzeltme ve onarım çalışmaları da yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.

Kula’nın merkez ve merkezden uzak mahallelerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile ulaşımı daha modern halene getirdiklerini ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun,“Manisa Büyükşehir ve Kula Belediyesi işbirliği ile Kula’nın yıllardır biriken sorunlarını teker teker çözerek vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Bu sorunların başında da ulaşım sorunları geliyordu. Bizde belediye olarak  yıllardır bu soruna çözüm bulmaya çalıştık ve Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilçemiz de tam 261 kilometre asfalt çalışması gerçekleştirdik. Kulalı hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

 

 

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here