Ana sayfa Kula Jeopark Kula Belediyespor’un Efeler Ligi Fikstürü Belli Oldu

Jeopark Kula Belediyespor’un Efeler Ligi Fikstürü Belli Oldu

360
0
PAYLAŞ

2018-19 Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi’nin fikstür çekimi yapıldı. 14 Ekim’de başlayacak ilk devre maçlarında Jeopark Kula Beledispor, ligin ilk haftasında Fenerbahçe ile deplasmanda karşılaşacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi 2018-19 sezonu fikstür kura çekimi Ankara’da gerçekleştirildi. Ankara Volley Hotel’de yapılan kura çekimine, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz ile ligde mücadele edecek diğer takımların temsilcileri katıldı. 12 Takımın yer aldığı Efeler Ligi’nde mücadele edecek Jeopark Kula Belediyespor, 14 Ekim’de başlayacak ilk hafta maçlarında deplasmanda Fenerbahçe ile İstanbul’da oynayacak. İkinci haftada Galatasaray, beşinci haftada Halkbank gibi zorlu takımlarla karşılaşacak. 14 Ekim’de başlayacak ligin ilk devresi 16 Aralık’ta son bulacak.

Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz, fikstür çekiminin ardından yaptığı açıklamada, geçen sezonun Jeopark Kula Belediyespor için zorlu geçtiğini belirterek şunları ifade etti: “2018-2019 sezonunun çok güzel geçeceğine inanıyorum. Bu sezona başlamadan önce gerekli, takviyelerimizi ve hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah, bu fikstür bizim için hayırlısı olur. Bütün sezon boyunca centilmenlik içinde, oyuncuların sakatlık yaşamayacağı bir sezon geçirmeyi diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here