Ana sayfa Kula Kula Protokolü’nden, Kulalı Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Tebrik...

Kula Protokolü’nden, Kulalı Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Tebrik Ziyareti

553
0
PAYLAŞ

Spor Toto Teşkilat Başkanı iken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı görevine getirilen Kulalı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Kulalı hemşerileri tebrik ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Gençlik ve Spor Bakanı seçilen Kulalı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Kulalı hemşerileri tebrik ziyaretinde bulundu. Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK Genel Müdürlüğü binasında gerçekleşen ziyarete, Kula Kaymakamı Osman Güven, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Kula Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, Jeopark Kula Belediyespor Voleybol Takımı Yöneticileri ve Amatör Spor Klubü Temsilcileri ve Muhtarlar katıldı. Sohbet havasında geçen ziyarette, Kula’nın Zaferiye mahallesine yaklaşık 11 Milyon liralık yatırım ile inşası devam eden modern spor kompleksi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Kula Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 4 Eylül Kula’nın Kurtuluşu Etkinliklerine Bakan Kasapoğlu’nu davet eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula’ya büyük katkı ve gayretleri ile birçok eserin kazandırılmasında emeği olan Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, ziyarette Bakan Kasapoğlu’na günün anısına hediye taktim etti.

Başkan Tosun; “Kulamızın Gururu Oldu”

Kulalı olarak memleketinden bir bakanın çıkması kendilerini gururlandırdığını ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Gençlik ve Spor Bakanı seçilen Kulalı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret ederek tebrik ziyaretinde bulunduk. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Bizi geldiği mevki ile gururlandırdı. Kulamızın gururu oldu. Kulamıza kazandırılan spor kompleksinde büyük desteği olduğu için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here