Ana sayfa Spor Kula Belediyesi, Altay’ı Yarı Yolda Bırakmadı

Kula Belediyesi, Altay’ı Yarı Yolda Bırakmadı

426
0
PAYLAŞ

2018 – 2019 Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden İzmir temsilcisi Altay, Ligin ikinci haftasında Afjet Afyonspor ile karşı karşıya geldi. Altay taraftarlarını Afyona taşıyan aracın Kula’da arıza yapması üzerine Altaylı tarafların imdadına Kula Belediyesi yetişti.

2018 – 2019 Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden İzmir temsilcisi Altay, Ligin ikinci haftasında Afjet Afyonspor ile karşı karşıya geldi. Afyon’a takımını desteklemeye giden Altaylı taraftarları taşıyan aracın Kula’da bozulması üzerine Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Taşpınar Kula garajında uzun süre araç ayarlamak için uğraştı. Bayram sebebiyle yoğunluğun olduğu garajda otobüs bulamayan Başkan Taşpınar Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’dan yardım istedi. Mağdur durumda olan taraftarların imdadına koşan Başkan Tosun, Kula Belediyesi’nin otobüsünü Altaylı taraftarlara tahsis etti. Afyon’a giden taraftarlar maç sonunda İzmir’e ulaştırıldılar. Altaylı taraftarlar Kula Belediyesi’nin sosyal medya hesabından Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a yardımlarından dolayı teşekkürlerini illettiler.

Başkan Tosun; “Spor Ve Sporcunun Destekçisiyiz”

Bir takım için taraftarın desteğinin çok önemli olduğunu ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Altay

taraftarları aracının arıza yapması sonucu yolda kalmış. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Taşpınar bizlerden yardım istemesinin ardından kendi bünyemizdeki bir aracımızı tahsis ettik. Biz belediye ve Kula halkı olarak her zaman spor ve sporcunun destekçisi olmaya çalışıyoruz. Böyle bir isteği geri çeviremezdik ve elimizden geleni yapmaya çalıştık. Altay’a lig boyunca başarılar diliyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here