Ana sayfa Kula Kula, Bayram Sevincini Birlikte Yaşadı

Kula, Bayram Sevincini Birlikte Yaşadı

391
0
PAYLAŞ

Kula’da Kurban Bayramı dolayısıyla Kula Protokolü ve Kula Halkı düzenlenen bayramlaşma töreninde bayram sevincini birlikte yaşadı.

Kula’da Kurban Bayramı dolayısıyla Kula Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi Fuaye Alanı’nda Bayramlaşma Töreni düzenlendi. Bayramlaşma töreni Kula Protokolü ve çok sayıda Kulalı vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. Bayramlaşmaya, Kula Kaymakamı Osman Güven, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Garnizon Komutanı Emre Aydoğmuş, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen İhsan Serin, Emniyet Müdür Vekili Mustafa Yıldırım, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Manisa Büyükşehir ve Kula Belediyesi Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kurum personelleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Bayramlaşmada konuklarla tek tek ilgilenerek sohbet eden Kaymakam Güven ve Başkan Tosun, herkesin bayramını kutladı.

Başkan Tosun; “ Bayramlar, Sevgi ile Kucaklaşmaktır”

“Yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmanın ön plana çıktığı, genç, yaşlı ve çocuk bütün bireylerin bir araya toplanma imkanı bulduğu bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyim. Kurban Bayramı paylaşmanın ve yardımlaşmanın güçlendiği dini günlerimizden bir tanesidir. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda vatandaşlarımızla kucaklaştık. Kaymakamlığımızın

düzenlediği bayramlaşma töreni sayesinde vatandaşlarımız ile birlikte kucaklaşarak birlik ve beraberlik duygusunu pekiştiriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Kulalıların ve Tüm İslam coğrafyasının Mübarek Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum” dedi.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here