Ana sayfa Kula Kenger Mahallesi, Çok Amaçlı Etkinlik Salonuna Kavuştu

Kenger Mahallesi, Çok Amaçlı Etkinlik Salonuna Kavuştu

350
0
PAYLAŞ

Kula Belediyesi, vatandaşların istek ve taleplerine cevap vermeye devam ediyor. Kula Belediyesi ve Hayırsever Nizamettin Kaya’nın işbirliğinde Merhum Sultan Kaya adına yapılan çok amaçlı düğün salonu düzenlenen program ile hizmete açıldı.

Kula Belediyesi, köyden mahalleye dönüşen merkeze uzak mahallelerde çalışmalarına devam ediyor. Ulaşım, su ve kanalizasyon çalışmalarının yanında vatandaşların sosyal ihtiyaçlarına da karşılık veren Kula Belediyesi, Hayırsever Nizamettin Kaya’nın işbirliğinde Kenger Mahallesinde başlattığı, çok amaçlı düğün salonu düzenlenen program ile hizmete sundu. Çok Amaçlı Etkinlik Salonu’nun açılışına, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un yanı sıra, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Faik Şentürk,  Kula Belediye Meclis Üyesi Vedat Yılmaz, Kenger Mahalle Muhtarı Günay Yılmaz, Hayırsever Nizamettin Kaya ve vatandaşlar katıldı. Açılışta vatandaşlarla buluşan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, mahallelere hizmetler devam edecek dedi.

Hayırsever Kaya; “ Başkanımız Hüseyin Tosun, Desteğini Esirgemedi”
Kenger Mahallesi Çok Amaçlı Etkinlik Salonu’nun açılış programında konuşan Hayırsever Nizamettin Kaya; “ Kenger’e birçok amaçlı salon kazandırma fikriyle bu işe kalkıştığımızda Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’dan sadece plan, proje ve iş makinesi talebimiz olmuştu. Fakat kendisi böyle bir hayır işine seyirci kalamayacağını belirterek tek katlı olarak düşündüğümüz salonu iki katlı yapmamıza vesile oldu. Bizlerden desteğini esirgemedi ve bugün Kenger’e hizmet verecek çok güzel bir hizmet binasını Kula Belediyesi’nin destekleriyle açmış olduk. Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Başkan Tosun; “Yapılan Hizmetler, Hemşehrilerimizindir”

 

Açılışın ardında kısa bir konuşma yapan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun şunları dile getirdi; “Köyden mahalleye dönüşen merkezden uzak mahallelerde çalışmalarımız devam ediyor. Kula Belediyesi ve Hayırsever işbirliğiyle başlattığımız çok amaçlı etkinlik salonunun açılışında buluştuk. Böyle güzel amaçlar için buluşmak beni mutlu ediyor. Kış aylarında vatandaşlarımız artık faaliyetlerini daha rahat bir şekilde yapabilecekler. Amacımız problem bulmak değil çözüm üretmek. Kulamız gelişen ve büyüyen bir ilçe olma yolunda ilerliyor. Biz 60 mahallemiz ile birlikte büyüyoruz. Her mahallemize eşit hizmet götürmeye çalışıyoruz. İnşallah daha güzel hizmetlerde buluşuruz. Kenger Mahallemize çok amaçlı düğün salonumuz hayırlı uğurlu olsun. Başta Hayırsever Niyazi Kaya olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here