Ana sayfa Kula Jeopark Kula Belediyespor, Yeni Sezona Yeni Teknik Ekiple Hazır

Jeopark Kula Belediyespor, Yeni Sezona Yeni Teknik Ekiple Hazır

480
0
PAYLAŞ

Türkiye Voleybol Federasyonu(TVF) Efeler Ligi temsilcisi Jeopark Kula Belediyespor, 2018-19 sezonuna hazırlanıyor. Yeni sezona yeni hedeflerle başlayacak Kula’nın efeleri Polonyalı antrenör Mariusz Sordyl’nin teknik ekibide dinamik ve yeni bir ekipten oluşacak.

TVF Efeler Ligi ekibi Jeopark Kula Belediyespor, 2018-19 sezonu öncesi yaptığı transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yeni planlamalar doğrultusunda takım yönetiminde ve kadrosunda değişiklikler yapan Jeopark Kula Belediyespor Yönetimi, başantrenörlüğe getirilen Polonyalı Mariusz Sordyl’nin çalışacağı yeni teknik ekipte belirlendi. Tecrübeli  antrenör Sordly’nin ekibine, geçtiğimiz sezon teknik ekipte çalışan yardımcı antrenör İsmail Özdemir, istatistikçi Mahircan Otlu’nun yanı sıra diğer yardımcı antrenörler olarak Sevil Sporeli ve Yunus Şahin oldu. Takımın sağlık ekibinde ise Ankara DSİ Basketbol A Takımı tecrübesi olan ve halen Başkent Üniversitesi’nde anestezi teknikeri olarak görev yapan masör Mevlüt Rüştü İlhan eklendi. Teknik transfer ile ilgili açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Kulübü Vedat Yılmaz, yeni sezonda yeni hedeflerle Kula’yı yine en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirterek, yeni teknik ekibe yeni sezonda başarılar diledi.

Sevil Sporeli Kimdir?
TVF Süper Lig’de 18 sezon forma giyen Sevil Sporeli, Ziraat Bankası, Emlak Bankası, Çankaya Belediyesi, NETAŞ, Maltepe Belediye, Konya Meram gibi takımlarda voleybol oynadı. Antrenörlük kariyerine TED Ankara Koleji’nde başlayan 2018-19 sezonunda Jeopark Kula Belediyespor’un başarısı için yardımcı antröner olarak çalışacak.

Yunus Şahin Kimdir?
Antrenörlük kariyerine SGK Spor Kulübü A Takım Yardımkcı Antrönörü olarak başlayan Yunus Şahin, daha sonra Çankaya Belediyesi, Ziraat Bankası, Şahinbey Belediyesi, Halkbank takımlarında çalıştı. Tecrübeli isim, ayrıca Yıldız Milli Takım teknik kadrsunda da yer aldı.

 

 

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here