Ana sayfa Kula Başkan Tosun’dan Esnafa Bayram Ziyareti

Başkan Tosun’dan Esnafa Bayram Ziyareti

414
0
PAYLAŞ

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kurban Bayramı dolayısı ile çarşı esnaflarını ziyaret etti. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Tosun, esnafın ve halkın Kurban Bayramı kutladı.

 Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, fırsat buldukça çarşı esnafını ve halkı ziyaret etmeye devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı’nda çarşı esnafını ve halkı ziyaret eden Başkan Tosun,  esnafa hayırlı işler dileyerek esnafın ve halkın Kurban Bayramı’nı kutladı. Samimi diyalogların yaşandığı ziyarette Başkan Tosun esnaflarla tek tek el sıkışarak talep ve isteklerini dinledi. Vatandaşların sıcak kanlılıkla karşıladığı ziyarette Başkan Tosun, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen esnaf ve vatandaşlar da hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarette Başkan Tosun’a Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok, Kula Belediye Meclis Üyeleri Vedat Yılmaz ve Mehmet Kavas eşlik etti.

Başkan Tosun; “ Birlik ve Beraberlik içerisinde Nice Bayramlara”

Bayramların, eş, dost ve akrabalar arasında birlik ve beraberlik duygusunu yeşerttiğini ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Bayramlarımızı iyi değerlendirmeliyiz. Günlük hayatın meşguliyeti içerisinde ailemize, eş, dost ve akrabalarımıza ayıramadığımız zamanlarımızı bayramlarda telafi etmeliyiz. Anne ve babamızın gönüllerini almalı, küçüklerimizi sevindirmeliyiz. Her yıl olduğu gibi bu yılda esnaflarımızı ziyaret ederek hem hayırlı işler diledik, hem bayramlarını kutladık, hem de isteklerini dinledik. Tüm hemşehrilerimin bayramını tebrik ediyor, herkesin sevdikleri ile sağlık ve mutluluk içerisinde kazasız, belasız bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here