Ana sayfa Manisa MHP İl Başkanı Öztürk’ten Kula İlçe Teşkilatına Ziyaret

MHP İl Başkanı Öztürk’ten Kula İlçe Teşkilatına Ziyaret

415
0
PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, yaklaşan yerel seçimler için istişare ve bilgilendirme toplantıları kapsamında Kula İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, 24 Haziran seçimleri sonrası teşkilatların çalışmalarını değerlendirmek ve yaklaşan yerel seçimler hakkında istişare etmek amacıyla ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor. Ziyaretler kapsamında Kula’ya gelen MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, MHP Kula İlçe Teşkilatını ziyaret ederek partililerle biraraya geldi. MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok, MHP’li Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe teşkilatı yönetiminin hazır bulunduğu ziyarette 24 Haziran seçimleri değerlendirilerek önümüzdeki yerel seçimlerin yol haritası konuşuldu. MHP İl Başkanı Öztürk’e ziyaretlerinden dolyı teşekkürlerini ileten MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Kula İlçe Teşkilatı olarak 24 Haziran seçimlerinde ciddi ve yoğun bir çalışma sergilediklerini ve yerel seçimlere hazırlıklı olduklarını ifade etti.

İl Başkanı Öztürk “Son Söz, Genel Başkan Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nindir”
Ziyarette partililere seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, geçtiğimiz 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın Milliyetçi Hareket Partisi’nin desteğiyle başarıya ulaştığını ifade ederek; “ Milliyetçi Hareket Partisi, ülkemizin geleceği ve devletimizin çıkarlarını düşünen ve bu siyasi anlayışla hareket eden bir siyasi harekettir. 24 Haziran Seçimleri’nde nasıl devletimizin ve milletimizin istikbali için Adalet ve Kalkınma Partisi ile Cumhur ittifakını oluşturduysak yine ülkemizin geleceği ve çıkarları adına yerel seçimlere yönelik çalışmalarımızı yapıyoruz. Artık önümüzde üzerine yoğunlaşmamız ve daha çok çalışmamaız gereken yerel seçimler var. Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili herhangi bir ittifak oluşup oluşmayacağı konusunda son söz Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nindir. Fakat, yerek seçimler için ittifak konusu henüz gündemimizde yoktur. Manisamızda, Kulamızda ve tüm ilçelerimizde vatandaşlarımızdan yana çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek.” dedi

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here